Hyrje vile me Qera 2+1, Selite, 400Euro

 • € 400
Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Qera Oferta më e mirë

Hyrje vile me Qera 2+1, Selite, 400Euro

Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera hyrje vile 2+1, Selite, 400Euro

•Tipologjia: 2+1
•Adresa:
•E mobiluar
•Kati 3
•Vile private
💶 40.000 leke.

✨ Informacione rreth prones.
Jepet me qira hyrje private 2+1 me siperfaqe 120 m2, kati i 3 i viles private.
Kushte jane te mira dhe preferohen familje.
Organizimi i hyrjes behet ne 2 dhoma gjumi, dhoma ndenjes dhe kuzhina dhe tualeti.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 13 Dhjetor, 2023 në 2:57 pm Përditësuar 13 Dhjetor, 2023 at 2:58 pm
 • ID e pronës: MRE-23134
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 3
 • Adresa Selitë, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhoana Shpata
 • Xhoana Shpata
Whatsapp +355694050135