Jap me qera Ambient Biznesi, buze rruge tek Selvia 300 euro 

 • € 300
"Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jap me qera Ambient Biznesi, buze rruge tek Selvia 300 euro 

"Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 300

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Ambient Biznesi, buze rruge tek Selvia 300 euro

 

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Qemal Stafa

• bosh

• Kati o

• Pallat Ekzistues

• 💶 300 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 30m² dhe gjendet në katin 0 buze rruge te nje pallati ekzistues

Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace me 1 tualet, i shfrytezueshem per tipologji të ndryshme biznesi.

Detajet

Publikuar më 6 Shkurt, 2024 në 10:44 am Përditësuar 11 Shkurt, 2024 at 6:55 am
 • ID e pronës: MRE-29476
 • Çmimi: € 300
 • Sip. totale: 30 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa "Ismail Qemali" High School, Rruga Johan Fon Han, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932