Ambient Biznesi Me Qira 1+1+2 bllk, prane Qendres Kristal, 400 euro/muaj.

 • € 400
Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
Qera Oferta më e mirë

Ambient Biznesi Me Qira 1+1+2 bllk, prane Qendres Kristal, 400 euro/muaj.

Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, prane Qendrres Kristal 400 Euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1+2Blk

• Adresa: Prane Qendrres Kristal

• bosh

• Kati 3

•Siperfaqe 75 m²

• 💶 400 Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe  75m² dhe gjendet në katin 3 te nje pallati. Ambjenti  jepet bosh, eshte i organizuar ne 2 ambiente te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi ; kryesisht zyra dhe gjithashtu disponon 2 ballkone dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Qershor, 2023 at 1:49 pm
 • ID e pronës: MRE-11823
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Panorama, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508