Jepet shtepi 1+1+blk me qira, 21 Dhjetori, 30,000 Lek

 • 30,000 Lek/Muaj
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
Qera Okazion
Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • 30,000 Lek/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira pjese vile 1+1+Blk, 21 Dhjetori, 30,000 leke

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajes, kryqezimi i 21 Dhjetorit

• i mobiluar

• Kati 2

• vile private

• 💶 30,000 leke

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe prej 55m² dhe gjendet në katin e 2 të një vile private. Hyrja është e organizuar shumë mirë, e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhomë gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10258
 • Çmimi: 30,000 Lek/Muaj
 • Sip. totale: 55 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga e Kavajës, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku