Jepet apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 470 Euro

 • € 470/Muaj
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Qera Rented
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 470/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Apartament 2+1+2+Blk, 21 Dhjetori, 470 euro

 

• Tipologjia: 2+1+2+Blk

• Adresa: Rruga Ndre Mjeda

• i mobiluar

• Kati 4

• pallat i ri

• 💶 470 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin e 4 të një kompleksi te ri Rezidencial. Apartamenti është i organizuar shumë mirë, i mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10309
 • Çmimi: € 470/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku