Jepet apartament 4+1 me qira, Rruga Siri Kodra, 1200 euro/muaj

 • € 1,200/Muaj
Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Jepet apartament 4+1 me qira, Rruga Siri Kodra, 1200 euro/muaj

Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 1,200/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera apartament 4+1, Rruga Siri Kodra, 1200 Euro/muaj i diskutueshem

 

• Tipologjia 4+1

• Adresa: Rruga Siri Kodra

• I mobiluar

• Kati 3

• Godine Private

•Siperfaqe 200m²

• 💶 1200/muaj Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 4+1, me një sipërfaqe prej 200m² dhe gjendet në katin e 3 të një godine private. Apartamenti ka organizim shumë të mirë, është tërësisht i mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 4 dhoma gjumi dhe 2 tualete me hidromasazh. Tarraca eshte e projektuar per aktivitete sportive si futboll, volejboll, basketboll. Eshte i pajisur me kondicioner ne cdo ambient. Ka mundesi vendparkimi.

Ofrohet mundesia e ndryshimeve ne mobilim dhe ne organizimin e dhomave nga pronari!

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-10820
 • Çmimi: € 1,200/Muaj
 • Sip. totale: 200 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Rruga Siri Kodra, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Siri Kodra

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509