Jepet Lokal me qira, zona Oxhakut, 1600 Euro

 • € 1,600/Muaj
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented
Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 1,600/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera lokal bar kafe, Varri i Bamit – zona Oxhak, 1600 euro.

 

•Siperfaqja: 240m²

•Adresa: rruga Sadik Petrela

•E mobiluar

•Kati 0

•💶 1600 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira lokal bar kafe me siperfaqe 240m², nga te cilat 75m² eshte ambienti i brendshem dhe 165m² verande. Eshte e mobiluar dhe gati per te filluar pune.

Ndodhet ne nje zone te frekuentuar, shume prane rruges kryesore dhe komplekseve te reja.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10192
 • Çmimi: € 1,600/Muaj
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 240 m²
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku