Jepet me Qera Shtepi Private 1+1 Katund I Ri 200 euro

 • € 200
Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet me Qera Shtepi Private 1+1 Katund I Ri 200 euro

Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 200

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Shtepi Private  1+1 , Katund i Ri , 200 Euro

• Tipologjia: Shtepi Private

• Adresa: Rruga 28 Nentori

•E mobiluar

• Kati 2,

•200 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet Apartament ne katin e 2  me siperfaqe 40 m².Ambienti eshte i organizuar nga 1 dhome gjumi, mini kuzhina dhe nje tualet.

Apartamenti eshte i vlefshem nga  dt 1.03.2024

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 11 Shkurt, 2024 në 9:34 am Përditësuar 11 Shkurt, 2024 at 9:43 am
 • ID e pronës: MRE-30329
 • Çmimi: € 200
 • Sip. e pronës: 45 m²
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rinas/Aeroporti
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Katund i Ri, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932