Jepet Me Qera Ambient I Pershtatshem Per Zyre, Rruga Myslym Shyri, 420Euro.

 • € 420
Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qera Ambient I Pershtatshem Per Zyre, Rruga Myslym Shyri, 420Euro.

Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 420

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera ambient biznes, Myslym Shyri, prane One telecom, 27 M2, 420 Euro i diskutueshem

• Tipologjia: openspace

• Adresa: Rruga Nikolla Nishku

• bosh

• Kati 2

• 💶 420 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 27 m² dhe gjendet në katin 2. Ambienti jepet bosh, eshte i organizuar ne ambient openspace te shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi. Disponon 1 tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 7:04 pm
 • ID e pronës: MRE-30524
 • Çmimi: € 420
 • Sip. e pronës: 27 m²
 • Sip. totale: 27 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Çam Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544