JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES 700 EURO/MUAJ

 • € 700
Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë
JEPET ME QERA AMBJENT PER BIZNES 700 EURO/MUAJ
Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1005, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, AMBJENT  per biznes, te ish ATSH , 700  euro/muaj

Tipologjia: 2+1

Adresa: Pazari i ri
Bosh
Kati 1
Pallat i Ri
Cmimi 700 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambjent 2 katesh ne rruge kryesore ka dhe hapesire te shfrytezueshme para.

Preferohet te jepet me qera per biznes.  70 M2, katii 1 dhe kati 2,  banjo, gjendja: shume e mire.

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 22 Mars, 2024 në 12:05 pm Përditësuar 22 Mars, 2024 at 12:07 pm
 • ID e pronës: MRE-36324
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Fadil Rada, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Prefettura di Tirana, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Ersida Sykaj
 • Ersida Sykaj
+355694010930