Jepet Me Qera, Apartament 1+1,Astir , 350 Euro

 • € 350
Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qera, Apartament 1+1,Astir , 350 Euro

Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jepet me qera , Apartament 1+1 Astir , 350 Euro

Tipologjia 1+1
Adresa:Astir, perballe Universit
I mobiluar
Pallat
Cmimi 350 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartamen 1+1, me një sipërfaqe prej 90 m2 dhe ne nje pallat. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhom gjumi, korridori  dhe  tualeti .

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 3:25 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 3:25 pm
 • ID e pronës: MRE-29394
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erina Saliaj
 • Erina Saliaj
Whatsapp +355694050129