Jepet me Qera Apartament 2+1 me Verande +Garazh prane Klinikes Uzllova

 • € 549
Rruga 7 Nëntori, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Okazion

Jepet me Qera Apartament 2+1 me Verande +Garazh prane Klinikes Uzllova

Rruga 7 Nëntori, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 549

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament 2+1 + Verande + Garazh , Rruga Nozllaku ,549  euro/muaj

Tipologjia 2+1+Ballkoni+ Verande+ Garazh
Adresa: Rruga 7 Nentori
E mobiluar
Kati 2
Apartament ne nje Vile me Hyrje Private
Cmimi 549euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Shijoni komoditetin e jetesës së qetë midis Aeroportit Nënë Tereza dhe qendrës së Tiranës në këtë vilë të rinovuar. Apartamenti dy-dhomësh është ideal për një familje të vogël ose dy individë, i vendosur në katin e dyte jashtë qendrës së qytetit.Apartamenti ofron një dhomë studimi të rehatshme për punë, një sallon të ndritshëm dhe të bollshëm me kuzhinë të hapur, dhe është dekoruar dhe mobiluar elegante. Shtëpia ka një TV me ekran të sheshtë dhe piktura mbi mure për një ambient të ngrohtë dhe të ftuar. Divani është komod dhe vendosja përfshin një verandë të madhe.Ngrohja me gaz gjatë muajve të ftohtë dhe ajri i kondicionuar në dhomën e ndenjes gjatë muajve të nxehtë garantojnë komoditetin tuaj. Apartamenti gjithashtu vjen me një garazh me çelës automatik për parkim të përshtatshëm.Të vendosur vetëm 15 minuta me makinë nga aeroporti dhe 3 minuta larg stacionit të autobusit, kjo vila është e përshtatshme për udhëtarët. Qendra tregtare është vetëm 10 minuta më këmbë, duke e bërë këtë shtëpi të aksesueshme për të gjitha nevojat tuaja.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 2 Shkurt, 2024 në 4:07 pm Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 12:59 pm
 • ID e pronës: MRE-29128
 • Çmimi: € 549
 • Sip. e pronës: 96 m²
 • Sip. totale: 190 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 25
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Rinas/Aeroporti
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga 7 Nëntori, Lasku (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932