Jepet me qera pjese vile 2+1+Blk, zona Oxhakut, 40,000 leke

 • 40,000 Lek/Ne muaj
Rruga Leandro Zoto, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Leandro Zoto, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • 40,000 Lek/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1+Blk, zona Oxhakut, 40,000 leke

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr. Leandro zoto

• I mobiluar

• Kati 1

• Vile private

• 💶 40,000 leke

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një vile private. Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Me oborr dhe mundesi vendparkimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9870
 • Çmimi: 40,000 Lek/Ne muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Leandro Zoto, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Oxhak

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku