Jepet me qira 2+1+2+Blk, Shkoze, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga Fatmir Agalliu, Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera

Jepet me qira 2+1+2+Blk, Shkoze, 400 Euro

Rruga Fatmir Agalliu, Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1+Blk, Shkoze, 400 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Fatmir Agalliu

• i mobiluar

• Kati 3

• Ndertim i ri

• 💶 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private 5 kateshe.

Hyrja është e organizuar shumë mirë, jepet e mobiluar teresisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Maj, 2023 at 2:57 pm
 • ID e pronës: MRE-11197
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera

Detaje shtesë

 • Ballkone : 2
 • Adresa Rruga Fatmir Agalliu, Rruga Ali Shefqeti, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Shkozë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509