Jepet me qira Ambient Biznesi 1+1, Bllok, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Ambient Biznesi, Bllok, 350 Euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Nikolla Tupe

• e mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

• 💶 350 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 2. Ambienti jepet i mobiluar per zyre, eshte i organizuar ne 2 ambiente, 1 tualet dhe ballkoni. Zyra eshte e shfrytezueshme per tipologji të ndryshme biznesi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10047
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Nikolla Tupe, Libri Universitar, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Blloku

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku