JEPET ME QIRA Apartament 1+1, Astir, 430 Euro

 • € 430
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Qera Oferta më e mirë

JEPET ME QIRA Apartament 1+1, Astir, 430 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 430

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 1+1,Astir 430 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Astir, prane OZON

• Kati 4

•Pallat i ri

•Siperfaqe 60m2

💶 430Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 1+1, me siperfaqe 60m² dhe ndodhet në katin e 4 te nje pallati te ri

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet ne astir.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 12:55 pm
 • ID e pronës: MRE-20903
 • Çmimi: € 430
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tiranë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Florjan Haska
 • Florjan Haska
Whatsapp +355694050129