Qera, Apartament, Myslym Shyri, 350 euro/muaj

 • € 350
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
Qera Oferta më e mirë
Qera, Apartament, Myslym Shyri, 350 euro/muaj
Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep me Qera, Apartament, Myslym Shyri, 350 euro/muaj

 • Tipologjia 1+1+Bllk
 • Adresa: Rruga Myslym Shyri, perballe Taivanit
 • I mobiluar
 • Kati 1
 • Pallat Ekzistues
 • Cmimi 350 euro/muaj

 

Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1+bllk, me një sipërfaqe prej 60m² dhe gjendet në katin e 1 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet I mobiluar ne menyre shume te mire dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Nëntor, 2023 në 1:37 pm Përditësuar 7 Dhjetor, 2023 at 6:09 pm
 • ID e pronës: MRE-20929
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Sheshi Skenderbej /Myslym Shyri
 • Adresa Rruga Myslym Shyri, Cham Market, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 12
 • MORINA 12
+355694050136