Jepet me qira apartament 2+1 , gjimnazi Partizanit , 45,000 leke.

  • 45,000 Lek
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera Oferta më e mirë
Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
  • 45,000 Lek

Përshkrimi

Agjenci Morina jep me qira apartament 2+1, gjimnazi Partizani , 45000 leke.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga 4 deshmoret

• Sipërfaqja 78 m²

• Kati 4

💶 45000 leke , i diskutueshem

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira apartament 2+1 , 78m²  i cili  ndodhet në katin e 4  te në një pallat te ri pa ashensor . Apartamenti eshte  ne gjendje shume te mire . Organizohet nga sallon ndenje ,ambjent gatimi, 1 banjo dhe 2 dhoma gjumi. Apartamenti jepet me qera i pamobiluar vetem me elektroshtepiake.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

  • ID e pronës: MRE-11210
  • Çmimi: 45,000 Lek
  • Lloji i pronës: Apartament
  • Statusi i pronës : Qera
  • Adresa Rruga 4 Dëshmorët, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
  • Qyteti Tirana Municipality
  • Zona Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan
  • Artan