JEPET ME QIRA Apartament 2+1+2Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro

 • € 500
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
Qera Oferta më e mirë

JEPET ME QIRA Apartament 2+1+2Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro

Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • € 500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira apartament 2+1+2+Blk, 21 Dhjetori, 500 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2+Blk

• Adresa: Rruga Shefqet Musaraj

• Kati 3

•Siperfaqe 110m2

💶 500 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qera apartament 2+1+2, me siperfaqe 110m² dhe ndodhet në katin e 3 vile private organizim pallati.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, 2 tualete dhe ballkoni .

Vendndodhja e apartamentit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet prane kryqezimit te 21 dhjetorit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Dhjetor, 2023 në 3:47 pm Përditësuar 15 Dhjetor, 2023 at 3:22 pm
 • ID e pronës: MRE-22552
 • Çmimi: € 500
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1024, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256