Jepet Me Qira Pjes Vile 2+1+vendparkim,Vilat Gjermane , 380 Euro

 • € 380
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë
Jepet Me Qira Pjes Vile 2+1+vendparkim,Vilat Gjermane , 380 Euro
Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 380

Përshkrimi

Agjenci Morina jep me qira Pjes Vile 2+1,350 euro.

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:ARBEN BROCI, Qytet Studenti

• Sipërfaqja 120 m²

• Kati 3

💶 350 euro

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira Pjes Vile 2+1 , 120m²  i cili  ndodhet në katin e 2  te në nje vile private. Apartamenti eshte  ne gjendje shume te mire . Organizohet nga sallon ndenje ,ambjent gatimi, 1 banjo dhe 2 dhoma gjumi. Apartamenti jepet me qera i mobiluar + vendparkim.

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 14 Qershor, 2024 në 2:29 pm Përditësuar 18 Qershor, 2024 at 3:02 pm
 • ID e pronës: MRE-51888
 • Çmimi: € 380
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
 • Kati: 3
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Qyteti Studenti/Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Albi Kutrolli
 • Albi Kutrolli
Whatsapp +355694010931