Jepet me qira pjese vile 2+1+Blk, Spitali Amerikan 2, 400 Euro

 • € 400/Muaj
Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera
Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 400/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1+Blk, Spitali Amerikan 2, 400 Euro

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr. Besim Fagu

• I mobiluar

• Kati 3

• Vile private

• 💶 400 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 3 të një vile private. Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Ne gjendje shume te mire. Mundesi vendparkimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-10797
 • Çmimi: € 400/Muaj
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Besim Fagu, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Amerikan 2

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku