Jepet Me Qira Pjese Vile 2+1+Blk,Rruga Pasho Hysa 350 Euro

 • € 350
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qira Pjese Vile 2+1+Blk,Rruga Pasho Hysa 350 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1+Blk,Perballe Kompleksit Mangalem, 350 EURO/muaj

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr Pasho Hysa

• I mobiluar

• Kati 1

• Vile private 3 kateshe

• 💶 350 EURO/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 2+1, me një sipërfaqe 137m² dhe gjendet në katin e 1 të një vile private 3 kateshe . Shtepia ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.Ofron dhe parking makine

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 2:30 pm
 • ID e pronës: MRE-19805
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 137 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258