Jepet Me Qira Vila 4+2+2Blk, 5 Maj, 600 EURO

 • € 600
Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qira Vila 4+2+2Blk, 5 Maj, 600 EURO

Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • € 600

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 4+2+2Blk, 5Maj 600 EURO

 

 

• Adresa: 5 Maj

• I mobiluar

• Kati 1 dhe Kati 2

• Vile private

• 💶 600EURO

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera kati i pare dhe kati i dyte i nje vile, organizuar ne 2+1, me një sipërfaqe 120m². Ndodhet ne 5 Maj

Hyrja ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 6 Nëntor, 2023 at 4:05 pm
 • ID e pronës: MRE-19850
 • Çmimi: € 600
 • Sip. totale: 170 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Adresa Zgara 5 Maj, Rruga 5 Maji, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1018, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518