Jepet Me Qira Vila 4+2+2Blk, Kamez ,700 EURO

 • € 700
Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Me Qira Vila 4+2+2Blk, Kamez ,700 EURO

Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 700

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Vile 2 kateshe, Kamez , 700 euro

 

• Tipologjia: Vile 2 kateshe

• Adresa: Rruga Xhorxh W. Bush

• E mobiluar/ Pjeserisht

• Vile private

• Siperfaqe 300m²

• 💶 700 euro

 

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qira vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale 300m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete ne Rrugen Xhorxh W. Bush. Shtëpia organizohet shumë mirë.

 

Organizimi si me poshte:

Kati 1

korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

2 dhoma gjumi

1 banjo

 

Kati i dytë

Korridori shperndares

1 sallon ndenje

1 ambient gatimi

2 dhoma gjumi

2 tualete

2 ballkone

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Dhjetor, 2023 në 11:46 am Përditësuar 1 Dhjetor, 2023 at 11:46 am
 • ID e pronës: MRE-21874
 • Çmimi: € 700
 • Sip. totale: 300 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 3
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256