Jepet Vilë 3 Katëshe me Qera , Unaza E Madhe SHKOZE, 1500 Euro

 • € 1,500
Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet Vilë 3 Katëshe me Qera , Unaza E Madhe SHKOZE, 1500 Euro

Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 1,500

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Vile 3 kateshe, shkoze, 1500 Euro

 

• Tipologjia: vile

• Adresa: SHKOZE

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 350m²

• Siperfaqe trualli 450m²

• 💶 1500 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera vile private 3 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 350m² dhe trulli 450m². Shtepia ndodhet ne nje zone shume te qete, eshte e organizuar shumë mirë dhe është tërësisht e mobiluar.

 

 

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 12:13 pm Përditësuar 7 Shkurt, 2024 at 12:13 pm
 • ID e pronës: MRE-29749
 • Çmimi: € 1,500
 • Sip. totale: 550 m²
 • Dhoma gjumi: 10
 • Banjo: 5
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Fresku/Linze
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258