Klinike Dentare Me Qira, 5 Maji, 40,000 Leke/Muaj

 • 40,000 Lek/Muaj
Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Qera

Klinike Dentare Me Qira, 5 Maji, 40,000 Leke/Muaj

Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • 40,000 Lek/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera Klinike Dentare, tek 5 Maji 40,000 leke/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: 5 Maji

• e mobiluar

• siperfaqia 40m²

• Kati 0

• 💶 40,000 leke/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera ambient biznesi; klinike dentare me një sipërfaqe 40 m² dhe gjendet në katin 0 te nje pallati. Ambienti jepet i mobiluar, eshte i organizuar shume mire dhe ndodhet buze rruge. Disponon 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Qershor, 2023 at 3:50 pm
 • ID e pronës: MRE-12261
 • Çmimi: 40,000 Lek/Muaj
 • Sip. totale: 40 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Medrese

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544