Jepet me qera  Biznesi Kafe ne gjendje pune, buze rruge tek Selvia 1000 euro

 • € 1,000
Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Oferta më e mirë

Jepet me qera  Biznesi Kafe ne gjendje pune, buze rruge tek Selvia 1000 euro

Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 1,000

Përshkrimi

Jepet me qera  Biznesi Kafe ne gjendje pune, buze rruge tek Selvia 1000 euro

• Tipologjia: Ne gjendje pune

• Adresa: Selvia

• E mobiluar

• Kati o

• Pallat Ekzistues

• 💶 1000Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera biznesi kafe , me një sipërfaqe 130m² dhe gjendet në katin 0 buze rruge te nje pallati ekzistues

Ambienti eshte i mobiluar ne gjendje pune,

Detajet

Publikuar më 7 Shkurt, 2024 në 4:57 pm Përditësuar 9 Shkurt, 2024 at 4:59 pm
 • ID e pronës: MRE-29876
 • Çmimi: € 1,000
 • Sip. e pronës: 130 m²
 • Sip. totale: 170 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 1
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga e Dibrës, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932