Okazion. Shitet, Apartament 1+1, Porcelan, 55.000 euro.

 • € 55,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Shitur

Okazion. Shitet, Apartament 1+1, Porcelan, 55.000 euro.

Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 55,000

PĂ«rshkrimi

Okazion.
Shitet, Apartament 1+1, Porcelan, 55.000 euro.

Tipologjia: 1+1
Adresa: Porcelan
Bosh
Kati 6 me ashensor
Pallati i ri
💶 55.000 euro i padiskutueshëm.

✨ Informacione rreth prones.
Shitje apartament 1+1, me nje siperfaqe 56 m2 dhe gjendet në katin e 6 banimi ne nje pallat te ri. Apartamenti ka organizim shume te mire, shitet bosh dhe perbehet nga nje dhome gjumi, nje tualet dhe dhoma e ndjenjës bashke ne kuzhinen. Cmimi nuk diskutohet.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

MORINA REAL ESTATE
Oksana AGENT Real Estate

Detajet

Përditësuar 24 Qershor, 2023 at 12:40 pm
 • ID e pronĂ«s: MRE-8635
 • Çmimi: € 55,000
 • Sip. e pronĂ«s: 56 m²
 • Sip. totale: 56 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronĂ«s: Apartament
 • Statusi i pronĂ«s : Shitje
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, NjĂ«sia Bashkiake Nr. 4, TiranĂ«, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
Whatsapp +355692040508