OKAZION!! Shitet Njesi Biznesi LOKAL, 21 Dhjetori, 230,000 Euro

 • € 230,000
Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

OKAZION!! Shitet Njesi Biznesi LOKAL, 21 Dhjetori, 230,000 Euro

Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 230,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Njesi Biznesi Bar Kafe, 21 Dhjetori, 230,000 Euro

 

• Adresa: 21 Dhjetori

• Siperfaqe: 150m²

• Cmimi: 1535euro/m²

• Ne gjendje pune prej 10 vitesh

 

✨ Informacion mbi pronen:

Lokali ka siperfaqe totale 150m², prej te ciles 80m² ambient i brendshem dhe 70m² verande pjese e prones ne hipotekë. Lokali eshte i investuar si brenda ashtu edhe jashte dhe eshte ne gjendje pune.

Ambienti eshte pozicionuar ne nje pike kyce, teper te preferuar, me cmim okazion 1535 euro/m² ne nje zone ku bizneset po shiten me 2500 euro/m² dhe apartamentet po shiten me 1500 euro/m².

 

Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

👩 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-10163
 • Çmimi: € 230,000
 • Sip. e pronës: 150 m²
 • Sip. totale: 150 m²
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Ambjent Biznesi
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Ndre Mjeda, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 21 Dhjetori

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509