OKAZION!! Shitet Vile 2 kate+papafingo+verande perballe QTU, 280,000 Euro

 • € 280,000
Katund i Ri, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

OKAZION!! Shitet Vile 2 kate+papafingo+verande perballe QTU, 280,000 Euro

Katund i Ri, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 280,000

Përshkrimi

OKAZION!! Agjencia Morina shet Vile 2 kate+papafingo+verande, Autostrada Tirane-Durres perballe QTU, 280,000 Euro

 

• Tipologjia: 2 kate banim

• Adresa: Rruga Nozllaku, Katund i Ri

• E mobiluar

• Vile private

• Siperfaqe ndertimi 288m²+86m² verande

• Siperfaqe trualli 103m²

• 💶 280,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet vile private 2 kateshe, me një sipërfaqe totale ndertimi 288m² dhe gjendet ne nje zone shume te qete dhe me zhvillim infrastrukturor te mire me rruge te ndricuara, shkolla, kopshte, qendra tregtare prane. Vila organizohet shumë të mirë dhe është tërësisht e mobiluar, e investuar me mobilim te ri vitin e fundit.

 

Kati 0 me siperfaqe 103.2m²

-korridor shperndares

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-2 dhoma gjumi

-1 banjo

-1 ballkon

 

Kati 1 banim me shkalle te jashtme me sipërfaqe 140m²

-korridori

-2 dhoma gjumi

-sallon ndenje

-ambient gatimi

-1 banjo

-2 ballkone

 

Kati 2 me siperfaqe 103m²

-papafingo 45m²

-verande 86m²

 

Katet lidhen me shkalle te jashtme. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor te truallit dhe ndertimit.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:14 pm
 • ID e pronës: MRE-10785
 • Çmimi: € 280,000
 • Sip. totale: 288 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Adresa Katund i Ri, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Autostrada Tiranë - Durrës

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509