Apartament 1+1+A, Ali Demi, 330 Euro

 • € 330
Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Apartament 1+1+A, Ali Demi, 330 Euro

Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 1+1+A, Ali Demi, 330 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: prane fushes, rruga Idriz Dollaku
• I mobiluar
• Kati 3
• Pallat ekzistues
• 💶 330 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 65m² dhe gjendet në katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti ofrohet tërësisht i kompletuar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, 1 dhome gjumi dhe tualeti. Mobilimi perfundon te shtunen.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:55 am
 • ID e pronës: MRE-9257
 • Çmimi: € 330
 • Sip. e pronës: 63 m²
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Idriz Dollaku, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509