Pjese vile 1+1, mbi Maternitetin e Ri, 290 euro

 • € 290
Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Pjese vile 1+1, mbi Maternitetin e Ri, 290 euro

Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 290

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 1+1, mbi Maternitetin e Ri, 290 euro

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Sadik Petrela

•I mobiluar

• Kati 2

• Vile Private

• 💶 290 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin 2 te nje vile private. Apartamenti jepet tërësisht i mobiluar me pajisje te reja dhe organizohet nga 1 ambient ndenje, 1 ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 9:58 am
 • ID e pronës: MRE-9055
 • Çmimi: € 290
 • Sip. e pronës: 65 m²
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Sadik Petrela, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rrethrrotullimi Shkozës

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509