Pjese Vile 1+1, Me Qera, 21 Dhjetori , 350 Euro/Muaj.

 • € 350
Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Qera Oferta më e mirë
Pjese Vile 1+1, Me Qera, 21 Dhjetori , 350 Euro/Muaj.
Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 1+1, 21 Dhjetori, 350 Euro/Muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Rruga Kongresi i Lushnjes

• e mobiluar

• Kati 2

• Pjese Vile

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 1+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin 2 të një Vile.

Apartamenti përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit, tualeti, ballkoni dhe jepet totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te mire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 15 Maj, 2024 në 10:51 am Përditësuar 15 Maj, 2024 at 10:51 am
 • ID e pronës: MRE-47355
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Lushnjës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
+355692040257