Pjese Vile 1+1 Me Qira, Kodra E Priftit, 260 Euro

 • € 260
Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Rented

Pjese Vile 1+1 Me Qira, Kodra E Priftit, 260 Euro

Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 260

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1, Kodra e Priftit,260 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Kristaq Antoniu
• I mobiluar
• Kati 1
• Pjese Vile
• 💶 260 euro/muaj

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 65m² dhe gjendet në katin 1 të një shtepie private.
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma e gjumit, tualeti nje depo, verande dhe oborri. Vendparkim i perfshire.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 2:54 pm
 • ID e pronës: MRE-17927
 • Çmimi: € 260
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Aleksandër Konda, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256