Pjese Vile 1+1 Me Qira, Kodra E Priftit, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 1+1 Me Qira, Kodra E Priftit, 350 Euro

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1, Kodra e Priftit, 350 euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Kodra e Priftit

• i mobiluar

• Kati 2

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe prej 70 m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, dhoma gjumit,dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 25 Nëntor, 2023 at 11:35 am
 • ID e pronës: MRE-20187
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Xhuljo Bregu
 • Xhuljo Bregu
Whatsapp +355692040518