Pjese vile 1+1+A me qira, prane Kristal Center, 400 Euro

 • € 400/Ne muaj
Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
Qera Ofertë e shkurtër
Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • € 400/Ne muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 1+1+A, prane Kristal Center, 400 Euro

• Tipologjia: 1+1
• Adresa: Rruga Rexhep Jella
• E mobiluar
• Kati 1
• Vile Private
• 💶 400 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 1+1, me një sipërfaqe 70m² dhe gjendet në katin e 1 te nje vile private. Apartamenti ofrohet tërësisht i kompletuar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete, ambienti i ngrenies, 1 dhome gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9892
 • Çmimi: € 400/Ne muaj
 • Sip. totale: 70 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Rexhep Jella, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1020, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Kristali

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku