Pjese Vile 1+1 Me Qira, tek Vilat Gjermane, 240 Euro/muaj.

 • € 240/Muaj
Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera Rented

Pjese Vile 1+1 Me Qira, tek Vilat Gjermane, 240 Euro/muaj.

Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 240/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 1+1, Vilat Gjermane, 240 Euro/muaj.

 

• Tipologjia: 1+1

• Adresa: Vilat Gjermane

• mobiluar

• Kati 2

• pallat i ri

• 💶 240 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile  1+1, me një sipërfaqe prej 45m² dhe gjendet në katin e 2 të një shtepie private.

Hyrja është e organizuar shumë mirë, jepet e mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,  dhoma gjumit dhe 1 tualet.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 7 Gusht, 2023 at 10:08 am
 • ID e pronës: MRE-13543
 • Çmimi: € 240/Muaj
 • Sip. totale: 45 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Vilat Gjermane, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Vilat Gjermane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544