pjese vile 1+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 365 euro i diskutueshem

 • € 365
Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Qera Rented

pjese vile 1+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 365 euro i diskutueshem

Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 365

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, pjese vile 1+1+kuzhine me vete, Rruga 5 Maji, 365 euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 1+1+kuzhine

• Adresa: prane Zgares

• bosh

• Kati 4

• Vile private

• 💶 365 euro i diskutueshem

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile 2+1, me një sipërfaqe 100m² dhe gjendet në katin e 4 te nje vile private. Hyrja ofrohet pjesërisht e mobiluar dhe organizohet nga salloni i ndenjes, kuzhina me vehte, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 8 Shtator, 2023 at 10:33 am
 • ID e pronës: MRE-9375
 • Çmimi: € 365
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga 5 Maji, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona 5 Maji

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509