Pjese Vile 2+1 Me Qira, Kamez, 350 Euro

 • € 350
Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 2+1 Me Qira, Kamez, 350 Euro

Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 350

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1, Kamez , 350euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Xhorxh W. Bush

• i mobiluar

• Kati 1

• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 120m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,dhe tualeti. Hyrja ka oborr perpara dhe vend parkimi.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 1 Dhjetor, 2023 në 11:20 am Përditësuar 1 Dhjetor, 2023 at 11:20 am
 • ID e pronës: MRE-21852
 • Çmimi: € 350
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Rruga Xhorxh W. Bush, Frutikultura (Kamëz), Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256