Pjese Vile 2+1 ,Xhamlliku- Kodra e Priftit ,250 Euro

 • € 250/muaj
Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 2+1 ,Xhamlliku- Kodra e Priftit ,250 Euro

Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 250/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me Qera, Pjese Vile , Rrg Kodra e Priftit 250 Euro

• Tipologjia:2+1

• Adresa: Rruga Kodra e Priftit

• i pamobiluar

• Kati 1

•Vile

• 250 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet pjese vile me qera  me siperfaqe 95m²  ne rrugen Kodra e Priftit. Ambjenti eshte organizuar  nga 2 dhoma , 1 tualet,doma e ndenjes, kuzhina dhe veranda. gjithashtu ka post parkimi.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 5:53 pm
 • ID e pronës: MRE-14103
 • Çmimi: € 250/muaj
 • Sip. e pronës: 95 m²
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Kodra e Priftit, Rruga Xhanfize Keko, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Xhamlliku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258