Pjese vile 2+1+Blk me qira, Ish Fusha e Aviacionit, 385 EURO

 • € 385/Muaj
Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Qera

Pjese vile 2+1+Blk me qira, Ish Fusha e Aviacionit, 385 EURO

Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 385/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qera pjese vile 2+1+Blk, Ish Fusha e Aviacionit, 385 EURO/muaj

 

• Tipologjia 2+1

• Adresa: Rr. Benjamin Krruta, te Drejtoria Tatimeve

• I mobiluar

• Kati 1

• Vile private

• 💶 385 EURO/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera hyrje 2+1, me një sipërfaqe 90m² dhe gjendet në katin e 1 të një vile private. Shtepia ka organizim shumë të mirë, jepet e mobiluar tërësisht dhe përbëhet nga korridori shperdares, dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 8:37 am
 • ID e pronës: MRE-11917
 • Çmimi: € 385/Muaj
 • Sip. totale: 90 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Benjamin Kruta, Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Laprakë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509