Pjese Vile 2+1+Blk Me Qira, Kodra E Priftit–Prane UET, 350 Euro

 • € 350/Muaj
Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Rented

Pjese Vile 2+1+Blk Me Qira, Kodra E Priftit–Prane UET, 350 Euro

Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 350/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1+blk, Kodra e Priftit–prane UET, 350 Euro

 

• Tipologjia: 2+1
• Adresa: Rruga Tonin Harapi, Kodra e Priftit
• I mobiluar
• Kati 4
• Pjese Vile
• 💶 350 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:
Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 100m² dhe gjendet në katin 4 të një vile dhe te mireadministruar.
Apartamenti është i organizuar shume mirë, jepet totalisht i mobiluar dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 1 ballkon i madh.

Hyrja ndodhet 10 minuta larg ne kembe nga Universiteti Europian i Tiranes.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Tetor, 2023 at 12:42 pm
 • ID e pronës: MRE-18252
 • Çmimi: € 350/Muaj
 • Sip. totale: 95 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Tonin Harapi, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Bjornida Banaj
 • Bjornida Banaj
Whatsapp +355692040257