Pjese Vile 2+1Me Qira, Kodra e Diellit, 280 Euro

 • € 280
Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 2+1Me Qira, Kodra e Diellit, 280 Euro

Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 280

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 2+1,rruga Rexhep Pinari , 280euro/muaj.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Rexhep Pinari

• i mobiluar

• Kati 1

• 💶 280 euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 1 të një shtepie private.

Apartamenti është i organizuar shumë mirë, dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi,dhe tualeti.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Nëntor, 2023 at 2:38 pm
 • ID e pronës: MRE-20160
 • Çmimi: € 280
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Adresa Rruga Rexhep Pinari, Njësia Bashkiake Nr. 5, Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256