Pjese Vile 3+1 Me Qira, Pas Spitalit American 2, 400 Euro

 • € 400
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
Qera Oferta më e mirë
Pjese Vile 3+1 Me Qira, Pas Spitalit American 2, 400 Euro
Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • € 400

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera Pjese Vile 3+1, Pas Spitalit Amerikan 2, 400 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga  Selaudin Zorba

• E mobiluar

• Kati i dyte

• 400 Euro

 

✨ Informacion mbi pronen:

Jepet me qira apartament 3+1 me një sipërfaqe prej 100m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje vile private.

Hyrja jepet teresisht e mobiluar dhe perbehet ngai dhome ndenje, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti. E pershtatshme per vajza.

 

Për informacione të mëtejshme mos nguroni të na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 27 Nëntor, 2023 në 10:57 am Përditësuar 11 Korrik, 2024 at 10:36 am
 • ID e pronës: MRE-21506
 • Çmimi: € 400
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 2
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Kualifikimi i prones: ***
 • Adresa Rruga Selaudin Zorba, Allias, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1012, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256