Pjese Vile 3+1, Zona Ali Demi, 400 Euro/Muaj, i diskutueshem.

 • € 400/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 3+1, Zona Ali Demi, 400 Euro/Muaj, i diskutueshem.

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 400/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile  3+1, Ali Demi, 400 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa, Ali Demi

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 1

• 400 Euro /muaj

 

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera pjese vile 3+1, me siperfaqe 110 m² ne katin e 2 te nje vile private ne zonen e Ali Demit. Hyrja eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet nga 3 dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, 1 tualete, ghithashtu disponon edhe vend parkim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Gusht, 2023 at 8:39 am
 • ID e pronës: MRE-13950
 • Çmimi: € 400/muaj
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258