Pjese Vile 3+1+A+Blk Me Qira, Kodra E Priftit, 330 Euro

 • € 330
Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 3+1+A+Blk Me Qira, Kodra E Priftit, 330 Euro

Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 330

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira, Apartament 3+1+A+Blk, Kodra e Priftit 330 Euro

 

• Tipologjia: 3+1+A

• Adresa: Kodra e Priftit

• I mobiluar

• Kati 2

• Shtepi Private

• 💶 330 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe 110m² dhe gjendet në katin e 2 te nje shtepie private. Apartamenti ofrohet i mobiluar me kushte shume te mira  dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vehte, 2dhoma gjumi te mobiluara dhe 1 dhome bosh, tualeti dhe 3 ballkone.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Nëntor, 2023 at 3:47 pm
 • ID e pronës: MRE-20966
 • Çmimi: € 330
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Kodra E. Priftit, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256