Pjese vile 3+1+Blk me qira, prane Ali Demit, 450 Euro

 • € 450/Muaj
Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Qera

Pjese vile 3+1+Blk me qira, prane Ali Demit, 450 Euro

Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 450/Muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qira Pjese Vile 3+1, Prane Ali Demit, 450 Euro

 

• Tipologjia: 3+1

• Adresa: Rruga Mihal Grameno

• i mobiluar

• Kati 1

• Vile 4 kateshe

• 450 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera apartament 3+1, me një sipërfaqe prej 150m² dhe gjendet në katin e 1 të një vile private me oborr.

Shtepia është e organizuar shumë mirë, jepet e mobiluar dhe përbëhet nga korridori shperndares, dhoma e ndenjes, kuzhina, 3 dhoma gjumi dhe tualeti.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 8:36 am
 • ID e pronës: MRE-12276
 • Çmimi: € 450/Muaj
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Mihal Grameno, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Mihal Grameno

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509