Pjese Vile 4+1+Blk, Zona Ali Demi, 540 Euro/muaj, i diskutueshem .

 • € 540/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile 4+1+Blk, Zona Ali Demi, 540 Euro/muaj, i diskutueshem .

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 540/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese Vile  4+1+BLK, Ali Demi, 540 Euro

 

• Tipologjia: 4+1

• Adresa: Rruga Pasho Hysa, Ali Demi

• E mobiluar

• Vile private

• Kati 2

• 540 Euro /muaj

 

 

✨ Informacione rreth prones:

Jepet me qera pjese vile 4+1, me siperfaqe 120m² ne katin e 2 te nje vile private ne zonen e Ali Demit. Hyrja eshte totalisht e mobiluar dhe organizohet nga 4 dhome gjumi, kuzhina bashke me dhomen e ndenjes, 2 tualete dhe ballkoni.Disponon vendparkim.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 18 Korrik, 2023 at 9:02 am
 • ID e pronës: MRE-13939
 • Çmimi: € 540/muaj
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 4
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258