Pjese Vile me Qera 1+1 , Rruga Mihal Grameno-Tregu Elektrik, 250 Euro

 • € 250/muaj
Shkolla 9-vjeçare
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile me Qera 1+1 , Rruga Mihal Grameno-Tregu Elektrik, 250 Euro

Shkolla 9-vjeçare
 • € 250/muaj

Përshkrimi

Agjensia Morina jep me qera pjese vile 1+1+ballkon , Rruga Mihal Grameno 250 Euro

 

• Tipologjia: 1+1+ballkon

• Adresa: Mihal Grameno

• i Mobiluar

• Vile private

• Kati 1

• 250 euro/muaj

 

✨Informacione rreth prones:

Jepet me qira kati i trete 1+1+Blk i nje vile, me siperfaqe prej 75 m².

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje+ kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me kushte shume te mira. Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar dhe te preferuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 14 Gusht, 2023 at 9:05 am
 • ID e pronës: MRE-14638
 • Çmimi: € 250/muaj
 • Sip. e pronës: 75 m²
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhomë gjumi: 1
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament, Shtëpi private, Vilë
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Mihal Grameno

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258