Pjese Vile Me Qera 2+1, Ali Demi-Ruga Pasho Hysa , 450 Euro

 • € 450/muaj
Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Qera Oferta më e mirë

Pjese Vile Me Qera 2+1, Ali Demi-Ruga Pasho Hysa , 450 Euro

Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 450/muaj

Përshkrimi

Agjencia Morina jep me qiraPjese Vile 2+1,Ali Demi-Ruga Pasho Hysa , 450 Euro

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:Ali Demi-Ruga Pasho Hysa

• i mobiluar

• Kati 2

• Pjese Vile

• 💶 450Euro/muaj

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet me qera pjese vile  2+1, me një sipërfaqe prej 110m² dhe gjendet në katin e 2 te nje vile.

Shtepia është e organizuar shumë mirë, jepet e mobiluar dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, dhe tualeti.

Disponon dhe venparkimi.

 

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 22 Shtator, 2023 at 9:28 am
 • ID e pronës: MRE-16642
 • Çmimi: € 450/muaj
 • Sip. e pronës: 120 m²
 • Sip. totale: 120 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Qera
 • Adresa Rruga Pasho Hysa, Poligrafiku, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Rei Prrenjasi
 • Rei Prrenjasi
Whatsapp +355692040258